Monacor 0012320 VRA-100S50 Draaipotmeter 0.1 W 50 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:VRA-100S50
EAN-code:4007754046304
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Stereo-potentiometer, 50 kΩ
Logaritmisch gesleufde 6 mm-as voor 18-tand-opzetknoppen voor moerbevestiging en printboard-soldeercontacten