Monacor 0012220 VRA-100M50 Draaipotmeter 0.1 W 50 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:VRA-100M50
EAN-code:4007754046205
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Mono-potentiometer, 50 kΩ
Logaritmisch gesleufde 6 mm-as voor 18-tand-opzetknoppen voor moerbevestiging en printboard-soldeercontacten