Monacor 0012160 VRB-100M500 Draaipotmeter 0.2 W 500 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:VRB-100M500
EAN-code:4007754046144
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Mono-potentiometer, 500 kΩ
Lineaire gegroefde 6 mm-as voor 18-tand-opzetknoppen voor moerbevestiging en printboard-soldeercontacten