Monacor 0012150 VRB-100M200 Draaipotmeter 0.2 W 200 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:VRB-100M200
EAN-code:4007754046137
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Mono-potentiometer, 200 kΩ
Lineaire gegroefde 6 mm-as voor 18-tand-opzetknoppen voor moerbevestiging en printboard-soldeercontacten