Monacor 0012130 VRB-100M50 Draaipotmeter 0.2 W 50 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Monacor
Artikelnummer:VRB-100M50
EAN-code:4007754046113
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Mono-potentiometer, 50 kΩ
Lineaire gegroefde 6 mm-as voor 18-tand-opzetknoppen voor moerbevestiging en printboard-soldeercontacten