Bourns PTV111-3415A-B103 Draaipotmeter 0.05 W 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:PTV111-3415A-B103
EAN-code:2050009630942
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Carbon-potentiometer, PTV111-3415A-B103, BOURNS Carbon-potentiometer, 10 kΩ, 0,05 W, Soldeerpen functies * koolstofelement * geïsoleerde schacht * vergrendelbare clip * middenvergrendeling * dubbele...