Bourns 6639S-301-103 Geleidend kunststof potmeter 1 W 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:6639S-301-103
EAN-code:2050009631987
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leidingplastic-potentiometer type BOURNS 6639. Voor 1 omwenteling; model: Met centrale bevestiging en 6,35 mm-as, uitvoering: Lineair, met zeer hoge resolutie en lange levensduur. Lineariteit: ±2,0%,...