Bourns 3683S-1-103L Cermet-potmeter 2 W 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:3683S-1-103L
EAN-code:2050009630386
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Digitale cermet-potentiometer type BOURNS 3683S. In precisieuitvoering, lineair; resolutie: 0,1%, nauwkeurigheid: ±1,0% (volledige schaal), belastbaarheid: 2,0 W bij +25 °C (0 W bij +85 °C),...