Bourns 3590S-2-203L Precisiepotmeter 2 W 20 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:3590S-2-203L
EAN-code:2050009630324
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Draadspiraalpotentiometer in 10-versnellinguitvoering type BOURNS 3590S. Model: Met centrale schroefdraad, lineariteit: ±0,25%, belastbaarheid: 2,0 W bij +40 °C, 0 W bij +125 °C, bedrijfsspanning:...