Bourns 3590S-2-102L Precisiepotmeter 2 W 1 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:3590s-2-102l
EAN-code:2050009630287
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Draadspiraalpotentiometer in 10-versnellinguitvoering type BOURNS 3590S. Model: Met centrale schroefdraad, lineariteit: ±0,25%, belastbaarheid: 2,0 W bij +40 °C, 0 W bij +125 °C, bedrijfsspanning:...