Bourns 3590S-1-104L Precisiepotmeter 2 W 100 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:3590s-1-104l
EAN-code:2050009630263
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Draadspiraalpotentiometer in 10-versnellinguitvoering type BOURNS 3590S. Model: Met centrale schroefdraad, lineariteit: ±0,25%, belastbaarheid: 2,0 W bij +40 °C, 0 W bij +125 °C, bedrijfsspanning:...