Bourns 3549H-1AA-103A Precisiepotmeter 2 W 10 kΩ 1 stuk(s)
Fabrikant:Bourns
Artikelnummer:3549H-1AA-103A
EAN-code:2050009630225
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Precisie-spiraalpotentiometer in 10-versnellinguitvoering type BOURNS 3549. Met 6,34 mm as; lineariteit: ±0,2%, belastbaarheid: 2,0 W, draaihoek elektrisch/mechanisch: 3600°, bedrijfstemperatuur: -40...