Yageo CC1206KRX7R9BB682 Keramische condensator SMD 1206 6800 pF 50 V 10 % 4000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:CC1206KRX7R9BB682
EAN-code:2050008841967
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut