yageo CC1206KRX7R9BB392 Keramische condensator SMD 1206 3900 pF 50 V 10 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206krx7r9bb392
EAN-code:2050000116728
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut