Yageo CC1206KRX7R9BB222 Keramische condensator SMD 1206 2200 pF 50 V 10 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206krx7r9bb222
EAN-code:2050000115844
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut