Yageo CC1206KRX7R9BB221 Keramische condensator SMD 1206 220 pF 50 V 10 % 4000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:CC1206KRX7R9BB221
EAN-code:2050008840359
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut