yageo CC1206KRX7R9BB102 Keramische condensator SMD 1206 1000 pF 50 V 10 % 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206krx7r9bb102
EAN-code:2050000118661
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut