Yageo CC1206JRX7R9BB682 Keramische condensator SMD 1206 6800 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206jrx7r9bb682
EAN-code:2050000117770
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut