yageo CC1206JRNPO9BN820 Keramische condensator SMD 1206 82 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206jrnpo9bn820
EAN-code:2050000118432
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut