yageo CC1206JRNPO9BN331 Keramische condensator SMD 1206 330 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206jrnpo9bn331
EAN-code:2050000116704
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut