yageo CC1206JRNPO9BN151 Keramische condensator SMD 1206 150 pF 50 V 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc1206jrnpo9bn151
EAN-code:2050000118883
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut