yageo CC0805JRX7R9BB392 Keramische condensator SMD 0805 3900 pF 50 V 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc0805jrx7r9bb392
EAN-code:2050000116032
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Hoge temperatuurbestendigheid...
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut