Yageo CC0805JRNPOABN331 Keramische condensator SMD 0805 330 pF 200 V 5 % 1 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:CC0805JRNPOABN331
EAN-code:2050010158350
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut