Yageo CC0805JRNPO9BN470 Keramische condensator SMD 0805 47 pF 50 V 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc0805jrnpo9bn470
EAN-code:2050000118586
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Hoge temperatuurbestendigheid...
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut