yageo CC0805JRNPO9BN270 Keramische condensator SMD 0805 27 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc0805jrnpo9bn270
EAN-code:2050000118982
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Hoge temperatuurbestendigheid...
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut