Yageo CC0603KRX7R9BB472 Keramische condensator SMD 0603 4700 pF 50 V 10 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:cc0603krx7r9bb472
EAN-code:2050000374395
Shopscore | 1.5 (2)
Hoog temperatuurbereik en een goede HF-verhouding...
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut