Yageo CC0603KRX7R9BB122 Keramische condensator SMD 0603 1200 pF 50 V 10 % 4000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:CC0603KRX7R9BB122
EAN-code:2050008843121
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut