Yageo CC0402KRX7R9BB122 Keramische condensator SMD 0402 1200 pF 50 V 10 % 10000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:CC0402KRX7R9BB122
EAN-code:2050008780006
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut