Yageo CC0402KRX7R9BB101 Keramische condensator SMD 0402 100 pF 50 V 10 % 10000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Yageo
Artikelnummer:CC0402KRX7R9BB101
EAN-code:2050008780075
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut