Wima FKP2J016801J00HC00 1 stuk(s) FKP-foliecondensator Radiaal bedraad 6800 pF 630 V/DC 2.5 % 5 mm (l x b x h) 7.2 x 4.5 x 6 mm
Fabrikant:Wima
Artikelnummer:fkp2j016801j00hc00
EAN-code:2050000125669
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Miniatuurcondensatoren · Omhulling: kunstofbehuizing UL 94 V-0 · Film/folie-opbouw · Impulsbestendig · Kleine verliesfactor · Voor algemene toepassingen in oscillatorschakelingen, resonantiekringen en...