Walsin 1206B271K500CT Keramische condensator SMD 1206 270 pF 50 V 10 % 4000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Walsin
Artikelnummer:1206B271K500CT
EAN-code:2050008754533
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut