Walsin 0402B331K500CT Keramische condensator SMD 0402 330 pF 50 V 10 % 10000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Walsin
Artikelnummer:0402B331K500CT
EAN-code:2050008765270
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut