Walsin 0402B101K500CT Keramische condensator SMD 0402 100 pF 50 V 10 % 10000 stuk(s) Tape on Full reel
Fabrikant:Walsin
Artikelnummer:0402B101K500CT
EAN-code:2050008765522
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut