trucomponents TRU COMPONENTS TC-K47PF500V Keramische condensator THT 47 pF 500 V 10 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:tc-k47pf500v
EAN-code:2050004969948
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut