trucomponents TRU COMPONENTS TC-K10PF2 Keramische condensator THT 10 pF 100 V 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:tc-k10pf2
EAN-code:2050004968682
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut