trucomponents TRU COMPONENTS TC-K10NF500V Keramische condensator THT 10 nF 500 V 20 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:tc-k10nf500v
EAN-code:2050004969252
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut