trucomponents TRU COMPONENTS TC-K10NF5 Keramische condensator THT 10 nF 100 V 20 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:tc-k10nf5
EAN-code:2050004969894
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut