trucomponents TRU COMPONENTS TC-K100PF5 Keramische condensator THT 100 pF 100 V 5 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:tc-k100pf5
EAN-code:2050004969849
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut