trucomponents TRU COMPONENTS TC-K100NF5 Keramische condensator THT 100 nF 50 V 20 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Trucomponents
Artikelnummer:tc-k100nf5
EAN-code:2050004969900
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 1.5 (2)
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut