tancap CT4-0805Y334M500C1 Keramische condensator THT 330 nF 50 V 20 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Tancap
Artikelnummer:ct4-0805y334m500c1
EAN-code:2050004905892
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut