TANCAP CT4-0805Y104M500C1 Keramische condensator THT 100 nF 50 V 20 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:TANCAP
Artikelnummer:CT4-0805Y104M500C1
EAN-code:2050004938180
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut