TANCAP CT4-0805Y103M101C1T Keramische condensator THT 10 nF 100 V 20 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Tancap
Artikelnummer:ct4-0805y103m101c1t
EAN-code:2050004938241
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut