TANCAP CT4-0805B332K101C1 Keramische condensator THT 3.3 nF 100 V 10 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:TANCAP
Artikelnummer:ct4-0805b332k101c1
EAN-code:2050004905854
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut