tancap CT4-0805B104K500A1 Keramische condensator THT 100 nF 50 V 10 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Tancap
Artikelnummer:ct4-0805b104k500a1
EAN-code:2050004904154
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut