tancap CC4-0805N102J101C1 Keramische condensator THT 1 nF 100 V 5 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Tancap
Artikelnummer:cc4-0805n102j101c1
EAN-code:2050004904017
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut