tancap CC4-0805N101J101A1T Keramische condensator THT 100 pF 100 V 5 % (b x h) 4.2 mm x 25 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Tancap
Artikelnummer:cc4-0805n101j101a1t
EAN-code:2050004906233
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut