Suntan TS23002H151J3B000R Keramische condensator 150 pF 500 V 5 % (l x b) 6 mm x 12 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Suntan
Artikelnummer:TS23002H151J3B000R
EAN-code:2050009769406
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut