Suntan TS23002H100D3B000R Keramische condensator 10 pF 500 V 5 % (l x b) 6 mm x 12 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Suntan
Artikelnummer:TS23002H100D3B000R
EAN-code:2050009767228
Shopscore | 1.5 (2)
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Shopscore | 4.5 (5)
ecommerceeurope  thuiswinkelwaarborg
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut