Suntan TS170R2A471JSBNA0R Keramische condensator 470 pF 100 V 5 % (l x b) 3.8 mm x 4.2 mm 1 stuk(s)
Fabrikant:Suntan
Artikelnummer:TS170R2A471JSBNA0R
EAN-code:2050009769024
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut