Suntan TS170R1H153MSBFB0R Keramische condensator 15 nF 50 V 20 % 1 stuk(s)
Fabrikant:Suntan
Artikelnummer:TS170R1H153MSBFB0R
EAN-code:2050009146047
Meest populaire producten
Keramische condensator SMD 0603 470 pF 50 V 5 % 1 stuk(s) Tape cut